CineLight

WYNAJEM SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO

JESTEŚMY DLA WAS

Zajmujemy się wynajmem sprzętu oświetleniowego oraz obsługą oświetleniową planów filmowych reklamowych i telewizyjnych. Dostosowana do rynku oferta sprzętowa i usługowa oraz nowoczesne rozwiązania biznesowe i sprawna logistyka pozwalają nam na podejmowanie wyzwań przy tworzeniu najbardziej wymagających projektów i szybkie realizowanie zamówień zarówno w Polsce jak i za granicą.

 • PROJEKT

  Opowiedz nam co chcesz zrobić.

 • ANALIZA

  Znajdźmy wspólnie idealne rozwiązania.

 • WYCENA

  Otrzymaj najlepszą ofertę.

 • PRODUKCJA

  Zróbmy twój projekt!

 • WSPÓŁPRACA

  Zostań naszym klientem na stałe!

OFERTA

WYNAJEM BEZ OBSŁUGI

Oferta sprzętowa to ponad 550 jednostek i ok 30 ton  osprzętu i kabli oraz ciągle rosnąca gama akcesoriów i rozwiązań technicznych. Wynajem sprzętu z odbiorem w jednym z magazynów  lub dowóz na dowolną lokacje na terenie Polski.
|

WYNAJEM Z OBSŁUGĄ

Nasz zespół tworzą jedni z najlepszych i najbardziej wprawionych fachowców z wieloletnim doświadczeniem w pracy na planach fabularnych reklamowych i telewizyjnych.

ZWROTY W DOWOLNYM ODDZIALE

Dla wygody klientów jako jedyna firma w Polsce dajemy możliwość zwrotów sprzętu w dowolnej innej placówce bez dodatkowych opłat.
|

ROZWIĄZANIA KOMPLEKSOWE

Cinelight stanowi element CineGroup co pozwala na łączenie usług w atrakcyjne pakiety ofertowe w ramach współpracy z innymi pionami  tj. CineGrip, CineRental etc. Zapytaj o rozwiązania optymalne dla twojego projektu.

OFERTA DLA STUDNETÓW

Doceniamy młodych twórców – planujesz realizacje swojej etiudy lub nowego projektu artystycznego, skontaktuj się z nami, chcemy Ci pomóc! Możesz liczyć na wparcie produkcyjne lub duże zniżki.

CINELAB

Chciałbyś osiągnąć konkretny efekt wizualny i nie wiesz jak to zrobić ? Widziałeś ostatnio w kinie scenę która zapadła ci w pamięć i chciałbyś ją odtworzyć ? Masz koncepcje, a nie jesteś pewien efektu ? Chciałbyś zrobić próby kamerowe do swojego projektu? Znajdziemy rozwiązanie dostosowane estetycznie i cenowo.

WSPÓŁPRACA

Jesteś mistrzem oświeltenia lub oświetlaczem? Wynajmujesz inny sprzęt filmowy, masz własny „światłowóz” chcesz się rozwijać, szukasz partnera i potrzebujesz sprzętu, lub chciałbyś pracować z nami jako freelancer ? Zapraszamy do współpracy mistrzów oświetlenia i oświetlaczy, operatów, oraz inne firmy oświetleniowe i rentalowe ! Proponujemy gotowe i dostosowane rozwiązania partnerskie.

CENNIKI INDYWIDUALNE

Dla wygody i możliwości szybkiego kalkulowania kosztów produkcji dla stałych klientów i współpracowników oferujemy dostosowane cenniki indywidualne i długoterminowe.

PRACA I STAŻ

Stoisz na początku zawodowej drogi chcesz nauczyć się pracy ze sprzętem filmowym?  Cinelight to miejsce dla Ciebie! Często szukamy nowych współpracowników skontaktuj się z nami prowadzimy staże i kursy szkoleniowe.

…wiele innych rozwiązań i pomysłów, które ułatwiają prace Tobie i nam…

OBSŁGA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI  I EUROPY!